Atrakcje weselne, na imprezę w Warszawie

Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowe atrakcje czy to na wesele czy inną imprezę zapytaj Nas o możliwość współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby Ty i twoi goście doznali czegoś niezapomnianego. Jesteśmy coraz częściej zapraszani do stolicy na wiele spotkań, inauguracji, wesel, przyjęć, gdzie nasza sztuka barmańska jest doceniona w 100%. Rozkręcamy każdą imprezę, dbamy aby uczestnicy dobrze się bawili i pamiętali ten dzień przez długie lata. Nasza oferta usług barmańskich jest bogata w wiele wyjątkowych atrakcji m.in.:

  • Solowy pokaz barmański
  • Pokaz barmański w tandemie
  • Promocja marki i produktu, targi promocyjne
  • Drink bar na wesele i imprezę
  • Bar catering
  • Bary lodowe
  • Bary kawowe
  • Fontanny alkoholowe, czekoladowe
  • Kompleksowa obsługa barmańska na eventach
Jesteś zainteresowany ofertą usług barmańskich w Warszawie?

Wypełnij formularz kontaktowy, napisz e-mail bądź zadzwoń i zarezerwuj termin.

Zostaw numer - skontaktujemy się z Tobą!

Pokazy barmańskie, drink bar w ofercie barmańskiej w Warszawie

Zapewniamy kompleksową obsługę barmańską wszędzie tam, gdzie pracujemy. Organizujesz wesele, bankiet, imprezę integracyjną w Warszawie i poszukujesz sprawdzonej agencji barmańskiej, która wprowadzi wyjątkową atmosferę na imprezie? Różnorodne scenariusze pokazów barmańskich, występy solowe, jak i w tandemie. Efekty pirotechniczne, dostosowany podkład muzyczny, wyszukane choreografie, wyjątkowe widowiska ku uciesze i zadowoleniu widzów. Drink bary mogą zostać spersonalizowane na potrzeby imprezy, co pozwoli spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Przygotowywanie drinków i koktajli na oczach uczestników eventu, bary lodowe, fontanny alkoholowe to jedynie kilka atrakcji, które mogą pojawić się, jeżeli tylko skorzystasz z usług barmańskich Flair Company. Zaufaj profesjonalistom - skontaktuj się i zapewnij sobie oraz gościom niezapomniane atrakcje na organizowanej imprezie. Satysfakcja gwarantowana i 100% zadowolenia.

Kompleksowe usługi barmańskie Warszawa

Wyjątkowe atrakcje barmańskie w dobrej cenie stały się nieodzownym elementem eventu w Stolicy, w którym mamy przyjemność brać udział oferując nasze usługi. Spodobała Ci się nasza praca? Zobaczyłeś występ Flair w Mam Talent, na targach firmowych czy w innym miejscu i chcesz zamówić profesjonalne usługi barmańskie oferowane przez Flair Company? Warszawa może zawsze liczyć na nasz przyjazd i stworzenia niezapomnianego wydarzenia i miłej atmosfery na bankiecie, imprezie firmowej czy weselu. Uświetnimy lokalne wydarzenia, zapewnimy drink bar z fontanną alkoholową, czekoladową, barem lodowym. Wszystkie przygotowywane drinki i koktajle są nie tylko efektowne, ale co równie ważne smaczne.

Nasze pokazy

« 1 z 2 »