Drink bar na urodzinach
Open bar i pokaz Flair na urodzinach
30 czerwca 2018
Napoje Wyskokowe
30 październik Dzień Napojów Wyskokowych
29 października 2018

„Straszne” drinki na Halloween

Hallowenowe drinki

Halloween od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem również w Polsce. Już nie tylko na Zachodzie ludzie przebierają się za najróżniejsze charaktery i postacie, aby uczcić przeddzień Wszystkich Świętych. W tym dniu wielu z Nas organizuje przyjęcia, domówki, na których chętnie zaprasza swoich przyjaciół i rodzinę. Flair Company poleca kilka drinków, napojów alkoholowych, jak i tych bez alkoholu, które idealnie podkreślą „grozę” spotkania.

  1. Poncz może zostać udekorowany połówkami jabłek, które przypominają ludzkie twarze. Natomiast, zamiast zwykłych kostek lodu można zamrozić rękawiczkę gumową pełną wody. Dzięki temu powstały lód będzie do złudzenia przypominał poobcinane dłonie.
  2. Halloween kojarzy się z mrocznymi kolorami, dlatego można przygotować drinki na podstawie likieru kawowego i czarnego Frugo. Całość można okrasić delikatnym elementem ozdobnym podkreślającym charakter eventu.
  3. Same nazwy drinków mogą być zmyślne i mroczne jak np. Czarna Wdowa, Krwawy Szot, Zwierzęcy Mózg. A każda z nich będzie nawiązywać do wyglądu drinka.
  4. Warto również znaleźć kilka ciekawych rodzajów szklanek, które z pewnością będą budziły zaciekawienie. Na zwykłym kuflu z piwem można narysować straszną minę, natomiast lampki z winem przyozdobić latającymi nietoperzami.

Pomysłów na udane przyjęcie halloweenowe jest wiele, jednak, gdy nie masz czasu na organizację, to warto sprawdzić ofertę open baru. Warszawa, Ruda Śląska, Kraków, Rzeszów to nie jedyne miasta, gdzie ekipa Flair Company zapewnia swoje usługi barmana mobilnego.