Flair Company

Agencja barmańska Flair Company bierze udział w wielu prestiżowych targach branżowych i pokazach sztuki barmańskiej od początku istnienia firmy. Są widoczni w mediach, udzielają wywiadów i nieustannie promują barmaństwo w szerokim tego słowa znaczeniu. Niewątpliwie twarzą grupy jest jej współzałożyciel Adam Słowik, uczestnik wielu programów rozrywkowych i organizator szkoleń sztuki barmańskiej oraz współorganizator prestiżowych zawodów Bar Fighters.

  • W 2012 roku udział w programie "Dzień dobry TVN".
  • W 2013 roku organizacja pierwszego konkursu barmańskiego Bar Fighters 2013 Grand Open w Klubie Kula Rzeszów.
  • W 2014 roku odbyła się II Edycja Bar Fighters 2014 Championships w hotelu Bristol w Rzeszowie, gdzie zagościli jedni z najlepszych flairfighterów z całego świata.
  • W 2016 roku z powodzeniem współorganizacja III edycji Mistrzostw Świata Bar Fighters w klubie LUKR.
  • W 2016 roku Adam Słowik został uczestnikiem programu „Jak to się stało” na antenie TVN TURBO — wraz z Filipem Chajzerem.
  • W 2017 roku uczestniczył w programie „Apetyt na miłość” na antenie TVN STYLE.
  • w 2017 roku uczestnik programu "Mam Talent" na antenie TVN.

Do chwili obecnej zespół z Flair Company jest obecny na tragach i akcjach promocyjnych i swoimi pokazami urozmaicają wszelkie imprezy okolicznościowe, bankiety, wesela. Na swoim koncie mają setki pokazów na różnego typu imprezach okolicznościowych i tysiące przygotowanych drinków.

Zadowolenie klientów utwierdza cały zespół w przekonaniu, że należy nieustannie się rozwijać i zaskakiwać nowymi pomysłami i rozwiązaniami.

O nas

FLAIR COMPANY W MEDIACH

Mam talent
Udział w programie "Mam talent"

W roku 2017 Adam Słowik wziął udział w popularnym programie rozrywkowym "Mam talent", który jest emitowany na antenie TVN.
3x na "TAK" - FLAIRCOMPANY najlepsza atrakcja na każdą imprezę!

TVN Style
"Apetyt na miłość" TVN Style

W 2017 roku Adam Słowik brał udział w popularnym na antenie TVN Style programie "Apetyt na miłość". To program kulinarny, w którym jego uczestnicy próbują podbić serca singielki lub singla przez żołądek, przyrządzając niebanalne, ale przede wszystkim pyszne potrawy.

DD TVN
Udział w programie DD TVN

W 2012 roku Adam Słowik brał udział w popularnym programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN" na stacji TVN. To niezwykle popularny poranny magazyn telewizji TVN, który jest nadawany od poniedziałku do niedzieli w godzinach porannych. Trzon programu stanowią rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

TVN Turbo
"Jak to się stało?" TVN Turbo

W 2016 roku Adam Słowik był uczestnikiem programu "Jak to się stało" na antenie TVN TURBO przy boku Filipa Chajzera.

Flair Company jako organizator mistrzostw sztuki barmańskiej
Bar Fighters
w latach 2013 - 2016