Atrakcje weselne, na imprezę w Krakowie

Szukasz pomysłu na wyjątkowe atrakcje na wesele, bankiet czy inną imprezę w stolicy Małopolski? Zapytaj Nas o możliwość współpracy, a dołożymy wszelkich starań, aby goście wydarzenia doznali czegoś niezapomnianego. Kraków, jak i wiele innych miast przekonał się, że event z dobrze poprowadzonym open barem zapada w pamięć wszystkich gości. Zespół Flair Company przygotowuje drinki, koktajle o wyszukanych smakach, jak i takie, które od lat cieszą się ogromnym powodzeniem. Rozkręcamy każdą imprezę, dbamy o dobrą zabawę dla wszystkich gości, aby pamiętali ten dzień przez długie lata. Nasza oferta usług barmańskich jest bogata w wiele wyjątkowych atrakcji m.in.:

  • Solowy pokaz barmański
  • Pokaz barmański w tandemie
  • Promocja marki i produktu, targi promocyjne
  • Drink bar na wesele i imprezę
  • Bar catering
  • Bary lodowe
  • Bary kawowe
  • Fontanny alkoholowe, czekoladowe
  • Kompleksowa obsługa barmańska na eventach
Jesteś zainteresowany ofertą usług barmańskich w Krakowie?

Wypełnij formularz kontaktowy, napisz e-mail bądź zadzwoń i zarezerwuj termin.

Zostaw numer - skontaktujemy się z Tobą!

Pokazy barmańskie, drink bar w ofercie barmańskiej w Krakowie

Zapewniamy kompleksową obsługę barmańską wszędzie tam, gdzie pracujemy. Organizujesz wesele, bankiet, imprezę integracyjną w Krakowie i poszukujesz sprawdzonej agencji barmańskiej, która wprowadzi wyjątkową atmosferę na imprezie? Różnorodne scenariusze pokazów barmańskich, występy solowe, jak i w tandemie. Efekty pirotechniczne, dostosowany podkład muzyczny, wyszukane choreografie, wyjątkowe widowiska ku uciesze i zadowoleniu widzów. Drink bary mogą zostać spersonalizowane na potrzeby imprezy, co pozwoli spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Przygotowywanie drinków i koktajli na oczach uczestników eventu, bary lodowe, fontanny alkoholowe to jedynie kilka atrakcji, które mogą pojawić się, jeżeli tylko skorzystasz z usług barmańskich Flair Company. Zaufaj profesjonalistom - skontaktuj się i zapewnij sobie oraz gościom niezapomniane atrakcje na organizowanej imprezie. Satysfakcja gwarantowana i 100% zadowolenia.

Open bar, bar lodowy i inne atrakcje na imprezę

Flair Company stworzy niezapomniany pokaz barmański — Kraków i okolice mogą zawsze na nas liczyć! Wyjątkowe atrakcje zapadają w pamięci wszystkich przybyłych gości. Kraków jest przyjaźnie nastawionym miastem do naszej sztuki barmańskiej, dlatego zawsze z przyjemnością oferujemy nasze usługi w tym mieście. Open bar i drink bar zawsze jest strzałem w dziesiątkę na imprezie na której się pojawi, a wszystko to dzięki naszym pomysłom na całkiem nowe odsłony standardowych drinków. Skontaktuj się i spytaj o wolny termin, a z przyjemnością uświetnimy twoją imprezę.

Nasze pokazy

« 1 z 2 »