Napoje herbaciane z alkoholem
15 grudzień Dzień Herbaty
14 grudnia 2018
Wyjątkowe drinki na Boże Narodzenie
Co Polacy najchętniej piją na święta BN?
22 grudnia 2018

Drinki świąteczne

Drinki na święta

Boże Narodzenie to święto, które kojarzy się na całym świecie ze wspólnymi spotkaniami rodzinnymi, kolędowaniem, odwiedzaniem przyjaciół. Okres świąteczny to idealny czas na delektowanie się pysznymi drinkami, które serwuje się szczególnie właśnie w tym czasie. Flair Company przygotował kilka propozycji alkoholowych, które mogą na dobre zagościć na stołach bożonarodzeniowych, kiedy potrzeba ogrzać zziębniętych kolędników i rozweselić przybyłych gości.

  1. Kremowy koktajl świąteczny to połączenie ajerkoniaku z likierem Bailey’s lub podobnym. Serwuje się go w wysokich szklaneczkach, do których dodaje się długą łyżeczkę dla łatwiejszego delektowania się smakiem.
  2. Grzane wino z żurawiną lub skórką pomarańczową oraz przyprawami zdaje się konieczną pozycją. Połączenie słodkiego z lekką nutą gorzkiego i podgrzanym czerwonym winem idealnie współgra z wszech unoszącym się zapachem suszki i świątecznego piernika.
  3. Idealne na mroźne wieczory okażą się szklanki z Krwawą Mary z dodatkiem chili. Jest to doskonały drink rozgrzewający, który świetnie pasuje wszystkim miłośnikom ostrzejszych smaków. Drink idealnie współgra z często ciężkimi i trudnostrawnymi daniami.